Karty Diners Club Klasyczna i LOT w ramach Tygodnia Płatności Bezgotówkowych za 0 zł

Diners Club Polska w ramach Tygodnia Płatności Bezgotówkowych przygotował specjalną promocję. Klienci, którzy złożą do końca października wniosek o kartę Diners Club Klasyczną lub LOT zostaną zwolnieni z pierwszej opłaty rocznej. Z kolei w przypadku wyboru przez klientów prestiżowej karty Premium Vintage opłata ta będzie obniżona o połowę. Z oferty mogą skorzystać osoby prywatne oraz firmy.

Promocja potrwa do końca października. Wpisuje się ona w kampanię społeczną „Warto Bezgotówkowo”, w ramach której co roku organizowany jest Tydzień Płatności Bezgotówkowych. Celem akcji jest m.in. upowszechnianie  wiedzy o zaletach bezgotówkowych form płatności i popularyzacja płatności zbliżeniowych. Wydarzenie zainicjowała Koalicja na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności.

Aby skorzystać z przygotowanej przez Diners Club Polska specjalnej oferty należy złożyć wniosek o kartę do dnia 31 października włącznie. Zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej obejmuje karty Klasyczne i LOT dla osób prywatnych oraz firm. W przypadku prestiżowej karty Premium Vintage pierwsza opłata roczna będzie obniżona o połowę tj. do kwoty 500 zł.

– Dokonywanie płatności bezgotówkowo zyskuje stale coraz większą popularność, przynosząc korzyści, które doceniane są szczególnie w obecnym, trudnym czasie. Bezpieczeństwo postrzegane dotychczas bardziej w aspekcie finansowym czy zaawansowanej technologii zyskuje także wymiar dotyczący wprost zdrowia i życia każdego z nas, najbardziej osobisty i społeczny zarazem – mówi Paweł Pomianowski, Dyrektor Generalny Diners Club Polska – Od wielu lat wspieramy rozwój płatności bezgotówkowych, co roku uczestnicząc w inicjatywie Dnia a następnie Tygodnia Płatności Bezgotówkowych. Propozycja Diners Club Polska zawsze spotykała się z dużym zainteresowaniem, dlatego też po raz kolejny specjalna oferta z tej okazji potrwa dłużej. W tym roku do końca października – dodaje.

Dodatkowe korzyści

Karty kredytowe wydawcy umożliwiają dostęp do finansowania na korzystnych warunkach. Posiadacze kart Diners Club w każdej chwili mogą skorzystać z jednego z najniżej oprocentowanych kredytów w karcie – wynoszącego obecnie 5,76 proc. w skali roku. Co ważne, okres bezodsetkowy sięga do 59 dni. Oznacza to, że przez blisko dwa miesiące klienci nie ponoszą kosztów oprocentowania i dopiero po tym czasie będą one naliczane. Jeśli jednak posiadacz karty spłaci zobowiązanie przed tym terminem, nie poniesie żadnych kosztów. Okres bezodsetkowy obejmuje również wypłaty gotówki. Klienci mają także możliwość spłaty innych zobowiązań kredytowych w ramach dostępnego limitu karty Diners Club.

W przypadku instrumentów płatniczych Diners Club klienci mogą liczyć również na usługi dodane tj. pakiet ubezpieczeń.

Powszechna  akceptacja

Kartami Diners Club można płacić w większości największych sieci detalicznych, m.in. Auchan, Carrefour, Lidl, Żabka, Pepco, Castorama, IKEA, Leroy Merlin, sieciach aptek Ziko, Dr Max, DOZ oraz stacjach benzynowych – Orlen, Lotos, BP, Shell czy Amic Energy. Wśród akceptantów są także największe marki technologiczne oraz e-commerce, jak Amazon, AliExpress czy Uber. Kartami Diners Club można zapłacić również za bilety komunikacji miejskiej – w serwisach online i aplikacjach.

————————————————————————————————————————–

Informacja o Diners Club Polska

Diners Club Polska jest jedynym niebankowym podmiotem w Polsce, który wydaje karty kredytowe z okresem bezodsetkowym do 59 dni i atrakcyjnym oprocentowaniem kredytu w wysokości od 4,32 proc. Karty tego wydawcy można połączyć z największym europejskim programem lojalnościowym – Miles and More. Oferta kart Diners Club jest kierowana do dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicieli wolnych zawodów, podróżników, oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Karty są akceptowane w ponad 35 mln punktów handlowo-usługowych w ponad 200 państwach i terytoriach zależnych oraz w 1,3 mln bankomatów. Spółka jest licencjobiorcą Diners Club International, najstarszego wydawcy kart płatniczych oraz jednej z największych i najbardziej znanych niebankowych instytucji finansowych na świecie, należącej do Discover Financial Services.

Więcej informacji na stronie: www.dinersclub.pl


Kampania Warto Bezgotówkowo

Patroni Honorowi

Partnerzy Strategiczni

Związek Banków Polskich - Logo

Kampanię wspierają

Diners Club - Logo
Visa - Logo

Inicjator

Koordynator

Patroni medialni

aleBank.pl
Miesięcznik Finansowy BANK - Logo
TV Student - Logo